Płatności

Możliwości opłacenia zamówienia:

  • tpay.com (dawniej transferuj.pl) – w pełni bezpieczne internetowe płatności online

Cennik dostawy

Wszystkie nasze przesyłki wysyłamy za pośrednictwem POCZTEX 24

  • do 25 kg – 18,99 zł
  • w przypadku nieokreślenia ceny przy zamówieniu – koszt dostawy jest ustalany indywidualnie

Dostawa produktów

Staramy się, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, zwykle trwa to nie dłużej niż 7 dni od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 14 dni od momentu złożenia zamówienia.

Informację o planowanym czasie realizacji Twojego zamówienia otrzymasz zawsze na stronie produktu. Nie wszystkie produkty, które oferujemy w naszym sklepie online są dostępne w naszym magazynie, część z nich wykonać na Twoje zamówienie. W przypadku zamówień personalizowanych (plakaty na zamówienie, plakaty okolicznościowe, fototapety „na wymiar” itp.) – czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie.

Część sprzedawanych przez nas produktów to produkty, które w transporcie bardzo łatwo jest uszkodzić lub zmiażdżyć. Przykładamy dużą wagę do ich bezpiecznego zapakowania, aby dotarły do Ciebie w stanie idealnym. Używamy do tego celu grubych kartonów, specjalnych tub, folii bąbelkowej, styropianu i miękkich wypełniaczy w zależności od zamówienia.. Zawsze staramy się, aby przesyłka do Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, odmów przyjęcia towaru i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz, wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 25 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.